Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home3/rcar2701/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Afiseaza topic - Atentie la femei in trafic Car-Sale.ro Forum • Afiseaza topic - Atentie la femei in trafic

Atentie la femei in trafic

Evident: cu si despre masini!
  • Advertisement
Car-Sale.ro Anunturi Auto - postare/cautare gratuita, posibilitate de adaugare poze de dimensiuni mari (500kb), numar de poze nelimitat, afisare gratuita pe prima pagina prin rotatie, printare poster anunt, posibilitate de postare intrebari in legatura cu anuntul dvs. de catre cumparatori (veti fi instiintat automat pe mail cand vi se adreseaza o intrebare), posibilitate de marcare a anuntului ca Vandut pentru o mai buna colaborare cu utilizatorii siteului in vederea crearii unei relatii de incredere, forum, chat. Viziteaza acum!

Atentie la femei in trafic

Mesajde catre sebibart » 29 Ian 2009, 12:39

sebibart

Inscris: 29 Ian 2009, 11:04

Re: Atentie la femei in trafic

Mesajde catre mihai.mirosanu » 29 Ian 2009, 12:49

:lol: aia cu tipa in parcare e super tare!!! Ii parcheaza ala masina din 2 miscari
vrrruuuuummmmmm!
mihai.mirosanu

Inscris: 22 Ian 2009, 14:26

Mesajde catre asultan » 29 Ian 2009, 14:10

Am avut 2 accidente in doua luni din cauza femeilor in trafic. Mai grav e ca la unul din ele am iesit eu vinovat. Deci, da, atentie la ele in trafic! Desi exista si exceptii :P!
asultan

Inscris: 29 Ian 2009, 12:23

Mesajde catre mihai.mirosanu » 29 Ian 2009, 14:19

asultan scrie:Am avut 2 accidente in doua luni din cauza femeilor in trafic. Mai grav e ca la unul din ele am iesit eu vinovat. Deci, da, atentie la ele in trafic! Desi exista si exceptii :P!

Asa este. Exista exceptii: BARBATII !!! :lol:
vrrruuuuummmmmm!
mihai.mirosanu

Inscris: 22 Ian 2009, 14:26

Mesajde catre andreea1001 » 27 Nov 2010, 23:16

da , voi barbatii
andreea1001

Inscris: 16 Nov 2010, 19:16

Revenire la Filme/Poze/Situatii amuzante