Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home3/rcar2701/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Afiseaza topic - Imi iese masina din garantie...ma mai duc cu ea la service? Car-Sale.ro Forum • Afiseaza topic - Imi iese masina din garantie...ma mai duc cu ea la service?

Imi iese masina din garantie...ma mai duc cu ea la service?

Ai o intrebare in legatura cu o masina pe care vrei sa o achizitionezi? Sau pur si simplu nu stii ce masina vrei? Aici e locul sa postezi sau sa inveti din greselile altora
  • Advertisement
Car-Sale.ro Anunturi Auto - postare/cautare gratuita, posibilitate de adaugare poze de dimensiuni mari (500kb), numar de poze nelimitat, afisare gratuita pe prima pagina prin rotatie, printare poster anunt, posibilitate de postare intrebari in legatura cu anuntul dvs. de catre cumparatori (veti fi instiintat automat pe mail cand vi se adreseaza o intrebare), posibilitate de marcare a anuntului ca Vandut pentru o mai buna colaborare cu utilizatorii siteului in vederea crearii unei relatii de incredere, forum, chat. Viziteaza acum!

Imi iese masina din garantie...ma mai duc cu ea la service?

Mesajde catre ionut_mir » 29 Ian 2009, 10:45

Salut,

Cam in 2 luni o sa imi iasa masina din garantie... credeti ca mai merita sa ma duc cu ea la reprezentanta pentru revizii? Pana acum ma duceam la AutoCobalcescu.
Ma gandesc la ideea ca atunci cand o sa o vand...potentialul cumparator se va uita in carnetul de service... si ar avea mai mare incredere.
Asa o fi?
ionut_mir

Inscris: 29 Ian 2009, 10:34

Re: Imi iese masina din garantie...ma mai duc cu ea la service?

Mesajde catre Florin » 29 Ian 2009, 11:09

E bine sa te duci cu ea in service
Florin

Mesajde catre gabonu » 29 Ian 2009, 11:24

merita sa te duci, si daca o fi ultima saptamana de garantie... trebuie sa profiti la maxim de tot pe ce ai dat banii :lol:
gabonu

Inscris: 29 Ian 2009, 11:22

Mesajde catre sebibart » 29 Ian 2009, 11:45

schimba tot ce poti la ea cat mai e in garantie :D
sebibart

Inscris: 29 Ian 2009, 11:04

Mesajde catre Administrator » 29 Ian 2009, 11:47

ionut_mir scrie:Cam in 2 luni o sa imi iasa masina din garantie... credeti ca mai merita sa ma duc cu ea la reprezentanta pentru revizii? Pana acum ma duceam la AutoCobalcescu.
Ma gandesc la ideea ca atunci cand o sa o vand...potentialul cumparator se va uita in carnetul de service... si ar avea mai mare incredere.
Asa o fi?

:roll: Da ce marca e masina? De ce vrei sa o vinzi?
Administrator
Site Admin

Inscris: 22 Ian 2009, 01:19

Mesajde catre bogdan_sxv » 30 Ian 2009, 10:15

Eu zic sa nu te duci cu ea in service daca sti ca masina nu are nimic.
Poti sa-ti faci revizia la un service de cartier ( da sa fie de incredere :) ) cu mai putin de jumate din suma pe care o dai la reprezentanta.
Dar despre ce masina este vorba?
bogdan_sxv

Inscris: 26 Ian 2009, 13:13

Revenire la Intrebari/Discutii libere