Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home3/rcar2701/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Afiseaza topic - O masina pentru prietena mea... Car-Sale.ro Forum • Afiseaza topic - O masina pentru prietena mea...

O masina pentru prietena mea...

Ai o intrebare in legatura cu o masina pe care vrei sa o achizitionezi? Sau pur si simplu nu stii ce masina vrei? Aici e locul sa postezi sau sa inveti din greselile altora
  • Advertisement
Car-Sale.ro Anunturi Auto - postare/cautare gratuita, posibilitate de adaugare poze de dimensiuni mari (500kb), numar de poze nelimitat, afisare gratuita pe prima pagina prin rotatie, printare poster anunt, posibilitate de postare intrebari in legatura cu anuntul dvs. de catre cumparatori (veti fi instiintat automat pe mail cand vi se adreseaza o intrebare), posibilitate de marcare a anuntului ca Vandut pentru o mai buna colaborare cu utilizatorii siteului in vederea crearii unei relatii de incredere, forum, chat. Viziteaza acum!

O masina pentru prietena mea...

Mesajde catre cosmin.posoiu » 25 Ian 2009, 15:04

Sal,

Recent, prietena mea a luat permisul de conducere. Nu are cine stie ce experienta evident, insa ma bate la cap sa ii cumpar o masina. Imi trebuie ceva ieftin, atat ca pret cat si ca intetinere. A.... si sa nu uit: usor de reparat :D .

Eu m-am gandit la un Opel Corsa, ceva de prin 1997 - 1998. Am gasit cateva modele pe la 3000 euro.
http://www.anunturi-auto.ro/vand/vand_opel_corsa/136238_136238X1.html

Daca are cineva alte idei, pls help. Ea ar prefera ceva in patru usi, dar la banii astia nu stiu ce as putea gasi...
cosmin.posoiu

Inscris: 25 Ian 2009, 14:50

Re: O masina pentru prietena mea...

Mesajde catre bogdan_sxv » 26 Ian 2009, 13:37

Eu zic ca nici masina asta nu arata rau.
http://cautare.mobile.ro/vehicule/showD ... geNumber=1
bogdan_sxv

Inscris: 26 Ian 2009, 13:13

Mesajde catre ionut_mir » 29 Ian 2009, 10:37

Salut,

Eu am avut la un moment dat de gand sa iau pentru prietena mea un Ford Ka, gasisem pe mobile.de unele de prin '98 pana intr-o mie de euro. Mi se pareau, cel putin din poze, ca aratau super bine. Dar... nu m-am miscat la timp si au venit astia cu taxa....
Acum, sincer, cea mai buna solutie tot matizul inscris la noi mi se pare o afacere buna.
ionut_mir

Inscris: 29 Ian 2009, 10:34

Mesajde catre gabonu » 29 Ian 2009, 11:26

bogdan, nu merge link-ul de mai sus... poti sa ne spui despre ce model era vorba?
gabonu

Inscris: 29 Ian 2009, 11:22

Mesajde catre rvemis » 29 Ian 2009, 11:43

Eu prefer sa-mi las nevasta in dreapta... i-am dat masina de cateva ori si era sa fac atac de cord :) ... hm...ideea e ca pana la urma trebe sa invete sa conduca ... da nu stiu pe ce fel de masina...vinde cineva un tanc? :lol:
rvemis

Inscris: 29 Ian 2009, 11:03

Mesajde catre Administrator » 29 Ian 2009, 11:58

rvemis scrie:Eu prefer sa-mi las nevasta in dreapta... i-am dat masina de cateva ori si era sa fac atac de cord :) ... hm...ideea e ca pana la urma trebe sa invete sa conduca ... da nu stiu pe ce fel de masina...vinde cineva un tanc? :lol:

:lol: am eu o bicileta de vanzare
Administrator
Site Admin

Inscris: 22 Ian 2009, 01:19

Mesajde catre bogdan_sxv » 30 Ian 2009, 10:22

gabonu scrie:bogdan, nu merge link-ul de mai sus... poti sa ne spui despre ce model era vorba?

Era vorba despre un renault clio.
bogdan_sxv

Inscris: 26 Ian 2009, 13:13

Mesajde catre sbiz » 30 Ian 2009, 10:47

eu recomand o dacia 1310 :)
sbiz

Inscris: 30 Ian 2009, 10:37

Mesajde catre mihai.mirosanu » 30 Ian 2009, 10:52

sbiz scrie:eu recomand o dacia 1310 :)

Nu e bine, ca isi rupe cocoasa cu volanul. Poti recomanda o dacie 1310 dar numai daca o sa mearga tot timpul pe drum drept :D
vrrruuuuummmmmm!
mihai.mirosanu

Inscris: 22 Ian 2009, 14:26

Mesajde catre gabir » 09 Feb 2009, 09:30

recomand un smart pe la un 3900e ... masina e de prin 2001.... pt o fata este excelenta masina
gabir

Inscris: 29 Ian 2009, 16:41

Revenire la Intrebari/Discutii libere