Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home3/rcar2701/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Afiseaza topic - Ce asigurator e mai bun? Car-Sale.ro Forum • Afiseaza topic - Ce asigurator e mai bun?

Ce asigurator e mai bun?

Ai o intrebare in legatura cu o masina pe care vrei sa o achizitionezi? Sau pur si simplu nu stii ce masina vrei? Aici e locul sa postezi sau sa inveti din greselile altora
  • Advertisement
Car-Sale.ro Anunturi Auto - postare/cautare gratuita, posibilitate de adaugare poze de dimensiuni mari (500kb), numar de poze nelimitat, afisare gratuita pe prima pagina prin rotatie, printare poster anunt, posibilitate de postare intrebari in legatura cu anuntul dvs. de catre cumparatori (veti fi instiintat automat pe mail cand vi se adreseaza o intrebare), posibilitate de marcare a anuntului ca Vandut pentru o mai buna colaborare cu utilizatorii siteului in vederea crearii unei relatii de incredere, forum, chat. Viziteaza acum!

Ce asigurator e mai bun?

Mesajde catre gabir » 09 Feb 2009, 09:35

Salut,

Am tot citit de prin ziare de oameni care au probleme cu asigurarea...fie nu au fost despagubiti...alti si-au reparat masina dupa 3luni...

Cum vreau sa imi iau si eu masina - as vrea sa imi aleg cu grija unde imi fac asigurarea sa nu stau cu lunile pana imi repara masina in caz de nevoie.

Puteti recomanda ceva?

PS: stiati ca la casco in caz de explozie a unui cauciuc - nu sunteti despagubit?
sau si mai tare: daca iti sare capota in mers si faci accident, nu primesti absolut NIMIC?
gabir

Inscris: 29 Ian 2009, 16:41

Re: Ce asigurator e mai bun?

Mesajde catre bogdan_sxv » 10 Feb 2009, 11:47

Important este sa-ti alegi un asigurator cunoscut pentru ca, in general, au decontare directa cu mai multe service-uri si nu esti nevoit sa platesti personal reparatia si dupa aceea sa-ti recuperezi banii.
bogdan_sxv

Inscris: 26 Ian 2009, 13:13

Mesajde catre Administrator » 10 Feb 2009, 11:56

bogdan_sxv scrie:Important este sa-ti alegi un asigurator cunoscut pentru ca, in general, au decontare directa cu mai multe service-uri si nu esti nevoit sa platesti personal reparatia si dupa aceea sa-ti recuperezi banii.

Exact, eu mi-am facut asigurare la FATA tocmai pentru ca au decontare directa cu cei de Brady - service skoda si f. aproape de mine
Administrator
Site Admin

Inscris: 22 Ian 2009, 01:19

Mesajde catre gabir » 10 Feb 2009, 16:11

pai chestia cu asiguratorul cunoscut nu prea tine...am citit in ziare de probleme cu Alianz si Generali

insa am un prieten care a facut la Unita - si desi a avut dauna totala i-au dat banii fara probleme

iar altul a avut o paguba mica si si-a recuperat tot prin Omniasig...deci e dupa noroc sau ce?
gabir

Inscris: 29 Ian 2009, 16:41

Revenire la Intrebari/Discutii libere